roletki_materialowe

Roletki materiałowe można montować na kilka sposobów, inwazyjnie – wiercąc w oknie bądź też nieinwazyjnie – przyklejając je do okna lub wieszając na górnej części otwieranego skrzydła.
Posiadamy dużą paletę kolorów, o różnych grubościach materiału i różnej przepuszczalności światła. Materiały z grup A i B to materiały gładkie, które skutecznie, lecz nie w 100% tłumią przepływ światła słonecznego. Podobnie tkaniny z grupy TU – z dyskretnymi wzorami na całej powierzchni. Materiały z grypu G pokryte jednostronnie warstwą gumy w 100% nie przepuszczają światła słonecznego, dzięki czemu nadają się do mocno nasłonecznionych pomieszczeń w szczególności sypialni. Podobnie jest z materiałami z grypu O. Stronę zewnętrzną pokryto srebrną warstwą odblaskową, która odbija światło słoneczne – idealny materiał do roletek dachowych tak jak grupa A o zwiększonej odporności na wysokie temperatury. Materiały te w upalne dni stworzą ochronę termiczną.
Grupy PAP, TOKIO i NARA, to kolekcja wykonana z materiałów naturalnych, które delikatnie filtrują wpadające światło, nadając przyjemną atmosferę wnętrza. Tkaniny zastosowane w roletkach typu Dzień/Noc, są wyjątkowe nie tylko z uwagi na nowatorskie rozwiązanie. Roletki te zapewnią prywatność i komfort wewnątrz pomieszczenia bez ograniczenia widoku na zewnątrz. Nie ograniczają dopływu światła potrzebnego roślinom domowym.


  • roletki-materialowe-standard
  • roletki-materialowe-mini-z-zylka
  • roletki-materialowe-dachowa
  • roletki-materialowe-taparella
  • roletki-materialowe-podwojna-prowadnica
  • roletki-materialowe-plisowana